  • B25-157DTA2
B25-157DTA2 Bearing | Loyal
B25-157DTA2 interchange KBC B25-157DTA2
B25-157DTA2 cross reference KBC B25-157DTA2
B25-157DTA2 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: B25-157DTA2
D 68 mm
d 25 mm
B 21 mm
C 21 mm