  • 105TBH10DB
105TBH10DB Bearing | Loyal
105TBH10DB interchange NACHI 105TBH10DB
105TBH10DB cross reference NACHI 105TBH10DB
105TBH10DB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 105TBH10DB
D 160 mm
d 105 mm
B 24,75 mm
2B 49,5 mm
r min. 2 mm
r1 min. 1 mm