  • TR5510032
TR5510032 Bearing | Loyal
TR5510032 interchange KBC TR5510032
TR5510032 cross reference KBC TR5510032
TR5510032 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: TR5510032
D 100 mm
d 55 mm
T 32 mm
B 31 mm
C 24.5 mm
a 24.9 mm
Weight 1.052 Kg
r1 min. 2 mm
r3 min. 2 mm
r4 min. 2 mm
r2 min. 2 mm