  • K75X83X40-ZW
K75X83X40-ZW Bearing | Loyal
K75X83X40-ZW interchange INA K75X83X40-ZW
K75X83X40-ZW cross reference INA K75X83X40-ZW
K75X83X40-ZW Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: K75X83X40-ZW
m 211 g / Weight
Category Bearings
Inventory 0.0
Size (mm) 75x83x40
Width (mm) 40
Product Group B04144
nG 6200 1/min / Limiting speed
Fw 75 mm
Ew 83 mm
Bc 40 mm