  • ZKLN70120-2Z
ZKLN70120-2Z Bearing | Loyal
ZKLN70120-2Z interchange INA ZKLN70120-2Z
ZKLN70120-2Z cross reference INA ZKLN70120-2Z
ZKLN70120-2Z Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: ZKLN70120-2Z
D 120 mm
d 70 mm
B 45 mm
C 45 mm
d1 95 mm
r min. 0,6 mm
Weight 2,4 Kg
r1 min. 0,6 mm