  • 100DC67170A
100DC67170A Bearing | Loyal
100DC67170A interchange KOYO 100DC67170A
100DC67170A cross reference KOYO 100DC67170A
100DC67170A Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 100DC67170A
B 170 mm
d 500 mm
D 670 mm
Fw 545 mm
db min 551 mm
Weight 171 Kg
r min. 5 mm
da max 541 mm
ra max. 4 mm
da min. 520 mm
Da max. 650 mm