  • 035-5ANRC3
035-5ANRC3 Bearing | Loyal
035-5ANRC3 interchange NSK 035-5ANRC3
035-5ANRC3 cross reference NSK 035-5ANRC3
035-5ANRC3 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 035-5ANRC3
D 85 mm
d 35 mm
B 21 mm
C 21 mm