  • 130FSF200
130FSF200 Bearing | Loyal
130FSF200 interchange NSK 130FSF200
130FSF200 cross reference NSK 130FSF200
130FSF200 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 130FSF200
D 200 mm
d 130 mm
B 110 mm
C 95 mm
U 185 mm
d1 149 mm
Angle 5,5 °
r min. 1 mm
Weight 14 Kg
r1 min. 1 mm