  • PC40570024/20CS
PC40570024/20CS Bearing | Loyal
PC40570024/20CS interchange PFI PC40570024/20CS
PC40570024/20CS cross reference PFI PC40570024/20CS
PC40570024/20CS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PC40570024/20CS
D 57 mm
d 40 mm
B 24 mm
C 20 mm