- Loyal
- NU322
NU322 Bearing | Loyal
| NU322 interchange ISO NU322 | |
| NU322 cross reference ISO NU322 | |
| NU322 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | NU322 |
| D | 240 mm |
| d | 110 mm |
| B | 50 mm |
| C | 50 mm |
| Size (mm) | 110x240x50 |
| Width (mm) | 50 |
| Bearing number | NU322 |
| Bore Diameter (mm) | 110 |
| Outer Diameter (mm) | 240 |
UCTH210-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-32J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 2.00000000
ZK212-34 Tapered bore (with adapter) inch - ZK series
DVIS: A-1/4-28UNF
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
SDI: ZK212-34
SD: 2 1/8
UCTH213-40J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH213-40J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/2
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8



NU322 PDF download