  • 120FSF190
120FSF190 Bearing | Loyal
120FSF190 interchange NSK 120FSF190
120FSF190 cross reference NSK 120FSF190
120FSF190 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 120FSF190
D 190 mm
d 120 mm
B 105 mm
C 90 mm
U 175 mm
d1 140 mm
Angle 6 °
r min. 1 mm
Weight 12,5 Kg
r1 min. 1 mm