  • 120FSF180
120FSF180 Bearing | Loyal
120FSF180 interchange NSK 120FSF180
120FSF180 cross reference NSK 120FSF180
120FSF180 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 120FSF180
D 180 mm
d 120 mm
B 85 mm
C 70 mm
U 155 mm
d1 130 mm
Angle 6,5 °
r min. 1,1 mm
Weight 7,8 Kg
r1 min. 1 mm