  • GEEM120ES-2RS
GEEM120ES-2RS Bearing | Loyal
GEEM120ES-2RS interchange LS GEEM120ES-2RS
GEEM120ES-2RS cross reference LS GEEM120ES-2RS
GEEM120ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEM120ES-2RS
D 180 mm
d 120 mm
B 108 mm
C 70 mm
d1 133 mm
dk 160 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 8,44 Kg
r1 min. 1 mm