  • GEEM80ES-2RS
GEEM80ES-2RS Bearing | Loyal
GEEM80ES-2RS interchange LS GEEM80ES-2RS
GEEM80ES-2RS cross reference LS GEEM80ES-2RS
GEEM80ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEM80ES-2RS
D 120 mm
d 80 mm
B 74 mm
C 45 mm
d1 90 mm
dk 105 mm
Angle 4 °
r min. 0,6 mm
Weight 2,47 Kg
r1 min. 1 mm