  • GEEW15ES-2RS
GEEW15ES-2RS Bearing | Loyal
GEEW15ES-2RS interchange LS GEEW15ES-2RS
GEEW15ES-2RS cross reference LS GEEW15ES-2RS
GEEW15ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW15ES-2RS
D 26 mm
d 15 mm
B 15 mm
C 9 mm
d1 18,5 mm
dk 22 mm
Angle 5 °
r min. 0,3 mm
Weight 0,028 Kg
r1 min. 0,3 mm