  • GEEW125ES-2RS
GEEW125ES-2RS Bearing | Loyal
GEEW125ES-2RS interchange LS GEEW125ES-2RS
GEEW125ES-2RS cross reference LS GEEW125ES-2RS
GEEW125ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW125ES-2RS
D 180 mm
d 125 mm
B 125 mm
C 70 mm
d1 138 mm
dk 160 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 8,19 Kg
r1 min. 1 mm