  • GEEW100ES-2RS
GEEW100ES-2RS Bearing | Loyal
GEEW100ES-2RS interchange LS GEEW100ES-2RS
GEEW100ES-2RS cross reference LS GEEW100ES-2RS
GEEW100ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW100ES-2RS
D 150 mm
d 100 mm
B 100 mm
C 55 mm
d1 113 mm
dk 130 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 4,87 Kg
r1 min. 1 mm