  • GEEW70ES
GEEW70ES Bearing | Loyal
GEEW70ES interchange LS GEEW70ES
GEEW70ES cross reference LS GEEW70ES
GEEW70ES Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEEW70ES
D 105 mm
d 70 mm
B 70 mm
C 40 mm
d1 78 mm
dk 92 mm
Angle 4 °
r min. 1 mm
Weight 1,69 Kg
r1 min. 1 mm