- EPB 5010V-8RRG0+151L C0 EPB-V
EPB 5010V-8RRG0+151L C0 Bearing | Precision Ball Screw
| EPB 5010V-8RRG0+151L C0 interchange THK EPB 5010V-8RRG0+151L C0 | |
| EPB 5010V-8RRG0+151L C0 cross reference THK EPB 5010V-8RRG0+151L C0 | |
| EPB 5010V-8RRG0+151L C0 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | EPB 5010V-8RRG0+151L C0 |
| d: | 151.000 |
| D: | EPB 5010V-8 |
| B: | Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm. |
| r(min): | There is the groove on both ends of the stroke. |
MN: 135.000
NOTE2: EPB 5008V-8
NOTE1: Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm.
MN: 172.000
NOTE2: EPB 4012V-8
NOTE2: EBB1605V-4