  • EBB 4004V-6RRG0+79L C0 EBB-V
EBB 4004V-6RRG0+79L C0 Bearing | Precision Ball Screw
EBB 4004V-6RRG0+79L C0 interchange THK EBB 4004V-6RRG0+79L C0
EBB 4004V-6RRG0+79L C0 cross reference THK EBB 4004V-6RRG0+79L C0
EBB 4004V-6RRG0+79L C0 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: EBB 4004V-6RRG0+79L C0
d: 79.000
D: EBB 4004V-6
B: Overall thread lenght is ...
r(min): There is the groove on both ends of the stroke.
EPB 5010V-8RRG0+151L C0 EPB-V
MN: 151.000
NOTE2: EPB 5010V-8
NOTE1: Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm.