- EPB 4010V-8RRG0+149L C0 EPB-V
EPB 4010V-8RRG0+149L C0 Bearing | Precision Ball Screw
| EPB 4010V-8RRG0+149L C0 interchange THK EPB 4010V-8RRG0+149L C0 | |
| EPB 4010V-8RRG0+149L C0 cross reference THK EPB 4010V-8RRG0+149L C0 | |
| EPB 4010V-8RRG0+149L C0 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | EPB 4010V-8RRG0+149L C0 |
| d: | 149.000 |
| D: | EPB 4010V-8 |
| B: | Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm. |
| r(min): | There is the groove on both ends of the stroke. |
MN: 109.000
NOTE2: EPB 6310V-4
NOTE1: Overall thread lenght is added to the both ends of the stroke 10mm.
EPB 5005V-12RRG0+124L C0 EPB-V
MN: 124.000
NOTE2: EPB 5005V-12
NOTE2: EPB 5008V-8