  • GEG110ET-2RS
GEG110ET-2RS Bearing | Loyal
GEG110ET-2RS interchange LS GEG110ET-2RS
GEG110ET-2RS cross reference LS GEG110ET-2RS
GEG110ET-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG110ET-2RS
D 180 mm
d 110 mm
B 100 mm
C 70 mm
dk 160 mm
Angle 12 °
r min. 1 mm
Weight 9,74 Kg
r1 min. 1 mm