  • UCFA202-10
UCFA202-10 Bearing | Loyal
UCFA202-10 interchange FYH UCFA202-10
UCFA202-10 cross reference FYH UCFA202-10
UCFA202-10 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCFA202-10
d 15,875 mm
A 24 mm
B 31 mm
H 98 mm
J 78 mm
L 59 mm
N 10 mm
S 12,7 mm
L1 50 mm
N2 10 mm
A0 32,1 mm
A1 11 mm
N1 40 mm
A2 13,8 mm