  • UCFA205-16
UCFA205-16 Bearing | Loyal
UCFA205-16 interchange FYH UCFA205-16
UCFA205-16 cross reference FYH UCFA205-16
UCFA205-16 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCFA205-16
d 25,4 mm
A 27 mm
B 34,1 mm
H 124 mm
J 98 mm
L 70 mm
N 11 mm
S 14,3 mm
L1 64 mm
N2 11 mm
A0 35,8 mm
A1 13 mm
N1 49 mm
A2 16 mm