  • GEG15ET-2RS
GEG15ET-2RS Bearing | Loyal
GEG15ET-2RS interchange LS GEG15ET-2RS
GEG15ET-2RS cross reference LS GEG15ET-2RS
GEG15ET-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG15ET-2RS
D 30 mm
d 15 mm
B 16 mm
C 10 mm
dk 25 mm
Angle 16 °
r min. 0,3 mm
Weight 0,048 Kg
r1 min. 0,3 mm