  • UCFA208-24
UCFA208-24 Bearing | Loyal
UCFA208-24 interchange FYH UCFA208-24
UCFA208-24 cross reference FYH UCFA208-24
UCFA208-24 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCFA208-24
d 38,1 mm
A 38 mm
B 49,2 mm
H 171 mm
J 144 mm
L 105 mm
N 13 mm
S 19 mm
L1 84 mm
N2 13 mm
A0 51 mm
A1 14 mm
N1 70 mm
A2 20,8 mm