  • GEG200ES-2RS
GEG200ES-2RS Bearing | Loyal
GEG200ES-2RS interchange LS GEG200ES-2RS
GEG200ES-2RS cross reference LS GEG200ES-2RS
GEG200ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG200ES-2RS
D 320 mm
d 200 mm
B 165 mm
C 100 mm
dk 275 mm
Angle 15 °
r min. 1,1 mm
Weight 44,9 Kg
r1 min. 1,1 mm