  • GEG30ES-2RS
GEG30ES-2RS Bearing | Loyal
GEG30ES-2RS interchange LS GEG30ES-2RS
GEG30ES-2RS cross reference LS GEG30ES-2RS
GEG30ES-2RS Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: GEG30ES-2RS
D 55 mm
d 30 mm
B 32 mm
C 20 mm
dk 47 mm
Angle 17 °
r min. 0,6 mm
Weight 0,296 Kg
r1 min. 1 mm