  • UCFC202-10
UCFC202-10 Bearing | Loyal
UCFC202-10 interchange FYH UCFC202-10
UCFC202-10 cross reference FYH UCFC202-10
UCFC202-10 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCFC202-10
N 12 mm
d 15,875 mm
B 31 mm
J 78 mm
L 100 mm
S 12,7 mm
J1 55,1 mm
H3 62 mm
A4 28,3 mm
A1 20,5 mm
A2 10 mm
A3 5 mm