  • UCF206-18
UCF206-18 Bearing | Loyal
UCF206-18 interchange FYH UCF206-18
UCF206-18 cross reference FYH UCF206-18
UCF206-18 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCF206-18
d 28,575 mm
A 31 mm
B 38,1 mm
J 83 mm
L 108 mm
N 12 mm
S 15,9 mm
A0 40,2 mm
A1 13 mm
A2 18 mm