  • UCF204-12
UCF204-12 Bearing | Loyal
UCF204-12 interchange FYH UCF204-12
UCF204-12 cross reference FYH UCF204-12
UCF204-12 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCF204-12
d 19,05 mm
A 25,5 mm
B 31 mm
J 64 mm
L 86 mm
N 12 mm
S 12,7 mm
A0 33,3 mm
A1 11 mm
A2 15 mm