- Loyal
- IJ112022
IJ112022 Bearing | Loyal
| IJ112022 interchange ILJIN IJ112022 | |
| IJ112022 cross reference ILJIN IJ112022 | |
| IJ112022 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ112022 |
| d | 30 mm |
| I | 56 mm |
| K | 67 mm |
| E | 56 mm |
| F | 122 mm |
| G | 100 mm |
| H | 14 mm |
| J | 10 mm |
| L | 47,7 mm |
| M | 48 mm |
| T | 38 mm |
| Bearing number | IJ112022 |
| Bore Diameter (mm) | 30 |
UCTH201-8J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH201-8J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1/2
UCTH204-12J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH204-12J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 3/4
UCTH209-28J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-28J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/4
UCTH209-27J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH209-27J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 11/16



IJ112022 PDF download