- Loyal
- IJ113015
IJ113015 Bearing | Loyal
| IJ113015 interchange ILJIN IJ113015 | |
| IJ113015 cross reference ILJIN IJ113015 | |
| IJ113015 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113015 |
| P | 114 mm |
| I | 37 mm |
| E | 56,5 mm |
| F | 139 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 22 mm |
| J | 11 mm |
| K | 91,2 mm |
| M | 60 mm |
| N | 12 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113015 |
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16
UCTH206-18J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH206-18J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/8
UCTH208-24J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-24J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/2



IJ113015 PDF download