- Loyal
- IJ113014
IJ113014 Bearing | Loyal
| IJ113014 interchange ILJIN IJ113014 | |
| IJ113014 cross reference ILJIN IJ113014 | |
| IJ113014 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113014 |
| P | 100 mm |
| I | 59 mm |
| E | 67 mm |
| F | 148 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 14 mm |
| J | 9 mm |
| K | 66 mm |
| M | 76 mm |
| N | 10 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113014 |
UCTH208-25J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-25J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 9/16
UCTH211-35J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-35J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 3/16
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16
UCTH211-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-32J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2.00000000



IJ113014 PDF download