- Loyal
- IJ113001
IJ113001 Bearing | Loyal
| IJ113001 interchange ILJIN IJ113001 | |
| IJ113001 cross reference ILJIN IJ113001 | |
| IJ113001 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113001 |
| P | 100 mm |
| I | 64 mm |
| E | 67 mm |
| F | 148 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 15,5 mm |
| J | 9 mm |
| K | 69 mm |
| M | 76 mm |
| N | 12 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113001 |
UCHA215-48 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: A-R1/8
SDI: UCHA215-48
DVIS: 3.00000000
SD: Normal-duty(2)
ZKX11-32 Tapered bore (with adapter) inch - ZK series
DVIS: A-1/4-28UNF
CNSORDERNO: Medium-duty(X)
SDI: ZKX11-32
SD: 2.00000000



IJ113001 PDF download