  • UCFC212-36
UCFC212-36 Bearing | Loyal
UCFC212-36 interchange FYH UCFC212-36
UCFC212-36 cross reference FYH UCFC212-36
UCFC212-36 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: UCFC212-36
N 19 mm
d 57,15 mm
B 65,1 mm
J 160 mm
L 195 mm
S 25,4 mm
J1 113,1 mm
H3 135 mm
A4 56,7 mm
A1 36 mm
A2 17 mm
A3 12 mm