- Loyal
- IJ113037
IJ113037 Bearing | Loyal
| IJ113037 interchange ILJIN IJ113037 | |
| IJ113037 cross reference ILJIN IJ113037 | |
| IJ113037 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ113037 |
| P | 92 mm |
| I | 59 mm |
| E | 67 mm |
| F | 139 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 14 mm |
| J | 10 mm |
| K | 69 mm |
| M | 76 mm |
| N | 10 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ113037 |
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8
UCHA215-48 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: A-R1/8
SDI: UCHA215-48
DVIS: 3.00000000
SD: Normal-duty(2)
UCTH210-32J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH210-32J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 2.00000000



IJ113037 PDF download