- Loyal
- IJ123001
IJ123001 Bearing | Loyal
| IJ123001 interchange ILJIN IJ123001 | |
| IJ123001 cross reference ILJIN IJ123001 | |
| IJ123001 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ123001 |
| I | 65 mm |
| E | 57 mm |
| F | 138 mm |
| G | 100 mm |
| H | 12,5 mm |
| J | 8 mm |
| K | 61 mm |
| M | 57,49 mm |
| N | 7,5 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ123001 |
ZK312-34 Tapered bore (with adapter) inch - ZK series
DVIS: A-R1/8
CNSORDERNO: Heavy-duty(3)
SDI: ZK312-34
SD: 2 1/8
UCTH205-16J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-16J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1.00000000
UCTH205-14J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-14J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 7/8
UCTH207-23J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-23J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 7/16



IJ123001 PDF download