- Loyal
- IJ122041
IJ122041 Bearing | Loyal
| IJ122041 interchange ILJIN IJ122041 | |
| IJ122041 cross reference ILJIN IJ122041 | |
| IJ122041 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ122041 |
| d | 43 mm |
| K | 83,9 mm |
| F | 128,5 mm |
| G | 107 mm |
| J | 15 mm |
| T | 45 mm |
| Bearing number | IJ122041 |
| Bore Diameter (mm) | 43 |
UCTH212-39J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH212-39J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 7/16
UCTH205-16J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-16J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1.00000000
UCTH206-20J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH206-20J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/4
UCTH211-34J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-34J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 1/8



IJ122041 PDF download