- Loyal
- IJ122040
IJ122040 Bearing | Loyal
| IJ122040 interchange ILJIN IJ122040 | |
| IJ122040 cross reference ILJIN IJ122040 | |
| IJ122040 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ122040 |
| d | 40 mm |
| K | 83,9 mm |
| F | 126 mm |
| G | 107 mm |
| J | 12 mm |
| T | 56 mm |
| Bearing number | IJ122040 |
| Bore Diameter (mm) | 40 |
UCTH201-8J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH201-8J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1/2
UCHA215-48 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: A-R1/8
SDI: UCHA215-48
DVIS: 3.00000000
SD: Normal-duty(2)
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8



IJ122040 PDF download