- Loyal
- IJ123015
IJ123015 Bearing | Loyal
| IJ123015 interchange ILJIN IJ123015 | |
| IJ123015 cross reference ILJIN IJ123015 | |
| IJ123015 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ123015 |
| I | 65 mm |
| E | 57 mm |
| F | 138 mm |
| G | 100 mm |
| H | 12 mm |
| J | 9 mm |
| K | 61 mm |
| M | 57,49 mm |
| N | 9,5 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ123015 |
UCTH207-22J-230 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH207-22J-230
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 3/8
UCTH202-10J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH202-10J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 5/8
UCTH205-14J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-14J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 7/8
UCTH204-12J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH204-12J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 3/4



IJ123015 PDF download