- Loyal
- IJ123011
IJ123011 Bearing | Loyal
| IJ123011 interchange ILJIN IJ123011 | |
| IJ123011 cross reference ILJIN IJ123011 | |
| IJ123011 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ123011 |
| P | 84 mm |
| I | 78,4 mm |
| E | 64,9 mm |
| F | 140 mm |
| G | 110 mm |
| H | 18 mm |
| J | 10,5 mm |
| K | 60 mm |
| M | 65,4 mm |
| N | 10 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ123011 |
UCTH205-15J-150 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH205-15J-150
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 15/16
UCTH208-25J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-25J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 9/16
UCTH208-24J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH208-24J-300
SDI: B-1/4-28UNF
SD: 1 1/2
UCTH211-35J-300 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: Normal-duty(2)
TOGN: UCTH211-35J-300
SDI: B-R1/8
SD: 2 3/16



IJ123011 PDF download