- Loyal
- IJ123007
IJ123007 Bearing | Loyal
| IJ123007 interchange ILJIN IJ123007 | |
| IJ123007 cross reference ILJIN IJ123007 | |
| IJ123007 Equivalent bearing interchange guide: | |
| Price: | enquiry |
| Model Number: | IJ123007 |
| P | 108 mm |
| I | 48 mm |
| E | 71,4 mm |
| F | 139 mm |
| G | 114,3 mm |
| H | 16,74 mm |
| J | 11 mm |
| K | 86 mm |
| M | 71,9 mm |
| N | 12,6 mm |
| 1 | Wheel Bearing |
| Bearing number | IJ123007 |
UCHA215-48 with Setscrew(inch)
CNSORDERNO: A-R1/8
SDI: UCHA215-48
DVIS: 3.00000000
SD: Normal-duty(2)
ZK312-34 Tapered bore (with adapter) inch - ZK series
DVIS: A-R1/8
CNSORDERNO: Heavy-duty(3)
SDI: ZK312-34
SD: 2 1/8



IJ123007 PDF download