  • 230/850CW33MB
230/850CW33MB Bearing | Loyal
230/850CW33MB interchange PSL 230/850CW33MB
230/850CW33MB cross reference PSL 230/850CW33MB
230/850CW33MB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 230/850CW33MB
D 1220 mm
d 850 mm
B 272 mm
C 272 mm
Da min 1110 mm
Weight 1110 Kg
r min. 7,5 mm
Da max. 1185 mm
ra max. 6 mm
da min. 885 mm