  • 230/560CW33MB
230/560CW33MB Bearing | Loyal
230/560CW33MB interchange PSL 230/560CW33MB
230/560CW33MB cross reference PSL 230/560CW33MB
230/560CW33MB Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 230/560CW33MB
D 820 mm
d 560 mm
B 195 mm
C 195 mm
Da min 748 mm
Weight 369 Kg
r min. 6 mm
Da max. 797 mm
ra max. 5 mm
da min. 583 mm