  • PHU12894
PHU12894 Bearing | Loyal
PHU12894 interchange PFI PHU12894
PHU12894 cross reference PFI PHU12894
PHU12894 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: PHU12894
D 128 mm
d 32 mm
B 42 mm