  • 13BTM1912
13BTM1912 Bearing | Loyal
13BTM1912 interchange KOYO 13BTM1912
13BTM1912 cross reference KOYO 13BTM1912
13BTM1912 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 13BTM1912
D 19 mm
C 12 mm
Fw 13 mm