  • 13BM1912
13BM1912 Bearing | Loyal
13BM1912 interchange KOYO 13BM1912
13BM1912 cross reference KOYO 13BM1912
13BM1912 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: 13BM1912
D 19 mm
C 12 mm
Fw 13 mm