  • RASEY65-214
RASEY65-214 Bearing | Loyal
RASEY65-214 interchange INA RASEY65-214
RASEY65-214 cross reference INA RASEY65-214
RASEY65-214 Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY65-214
J 203 mm
d 65 mm
A 65 mm
B 74,6 mm
H 79,4 mm
L 260 mm
N 22 mm
S1 44,4 mm
A1 44 mm
H1 27,5 mm
H2 156 mm
N1 28 mm