  • RASEY60-N
RASEY60-N Bearing | Loyal
RASEY60-N interchange NKE RASEY60-N
RASEY60-N cross reference NKE RASEY60-N
RASEY60-N Equivalent bearing interchange guide:
Price: enquiry
Model Number: RASEY60-N
d 60 mm
O 39,7 mm
A 69,9 mm
B 60 mm
C 25 mm
H 140 mm
K 18 mm
L 65,1 mm
M 180 mm
W 240 mm
B1 42 mm
M1 200 mm